NOĆ IZ SNOVA NIKOLE VLAŠIĆA: / Asistirao, a zatim zabio i golčinu u velikoj pobjedi Evertona

Nikola Vlašić odigrao je odličnu utakmicu u posljednjem kolu Europske lige.

7.12.2017.
21:25
Screenshot

Everton je sa 3-o pobijedio Apollon Limasol u gostima na Cipru i tako se pobjedom oprostili od Europe. U vodstvo su došli u 21. minuti golom Lookmana kojem je asistirao Nikola Vlašić.

Isti igrač povisio je rezultat na 2-0 u 27. minuti, a ovaj je put asistent bio Kevin Mirallas.

Nikola Vlašić odigrao je odličnu utakmicu koju je uspio okruniti pogotkom u 87. minuti susreta. Primio je loptu na nekih 40 metara od gola, gurnuo je pokraj obrambenog igrača Apollona i sigurno poentirao pored nemoćnog vratara.

Everton je završio natjecanje na trećem mjestu u skupini sa četiri boda, prva Atalanta ima 14, a drugi Lyon 11 bodova. Posljednji Apollon ostao je na tri boda.