VIDEO, ANTE REBIĆ ZABIO DRUGU UTAKMICU ZAREDOM: / Hrvatsko-srpska veza vodi Eintracht prema pobjedi

U srijedu je Rebić zabio prvi gol u pobjedi Eintrachta nad Mainzom 3-o u Kupu

10.2.2018.
16:27
AFP, ODD ANDERSEN

Eintracht Frankfurt kojeg vodi bivši hrvatski izbornik Niko Kovač na svom terenu igra utakmicu 22. kola Bundeslige protiv Kolna, a na poluvremenu je rezultat 1-0 zahvaljujući novom golu povremenog hrvatskog reprezentativca Ante Rebića koji je zabio u 15. minuti.

Rebiću je ovo šesti gol u prvenstvu, a asistirao mu je mladi srpski igrač Luka Jović te naš igrač nije imao težak posao nakon ove sjajne akcije. Gol pogledajte OVDJE.

Podjsetimo, Rebić je bio strijelac i u srijedu kada je Eintracht sa 3-0 bio bolji od Mainza u polufinalu njemačkog Kupa. Nakon loše rekacije obrane gostujuće momčadi zabio je prvi gol na utakmici.