VELIKA POBJEDA U ARENI: / Zagrebaši slavili u najvažnijoj utakmici sezone, slijedi ključni obračun sa Slovencima

Rukometaši PPD Zagreba u subotu su u 12.

25.2.2017.
21:52

Zagreb je stalno bio u prednosti, u prvom poluvremenu ona je nekoliko puta dostigla tri gola viška. U nastavku se popela na četiri gola prednosti (17-13), ali Šveđani u 39. minuti dolaze do poravnanja (17-17). No, u sljedećih devet minuta Zagreb je napravio seriju 6-1 i od tada više nije bila upitna pobjeda hrvatskog prvaka.

LUDNICA U ARENI: Zagrebaši stigli do velike pobjede protiv Šveđana

Kod Zagreba najefikasniji je bio Igor Vori sa pet golova, a Darko Cingesar, Stipe Mandalinić i Domagoj Pavlović zabili su po četiri. U redovima gostiju Jerry Tollbring zabio je šest, a Olafur Gudmundsson pet pogodaka.

Šesti Zagreb sada ima sedam bodova, koliko i Celje Pivovarna Laško, dok je švedski Kristianstad zadnji sa šest bodova. Do kraja natjecanja u skupini Zagreb gostuje kod Pick Szegeda (4. ožujka), te na svom terenu dočekuje Celje (9. ožujka).

TABLICA: 1. Vardar 12 9 0 3 18 2. Rhein-Neckar Loewen 12 8 1 3 17 3. Kielce 11 7 0 4 14 4. Pick Szeged 11 6 1 4 13 5. Meškov Brest 12 4 4 4 12 6. PPD Zagreb 12 3 1 8 7 7. Celje PL 12 2 3 7 7 8. Kristianstad 12 2 2 8 6