U HRVATSKOM NOGOMETU IMA I TOGA: / Skandalozno, sudac poništio čisti gol iz jedanaesterca

Hrvatski nogomet očito ne može bez sudačkih skandala. Posljednji se dogodio na utakmici 2.

23.10.2016.
11:10
Screenshot

U 75. minuti Sesvetama je kod rezultata 2:1 za domaćina dosuđen udarac s bijele točke nakon što je igrač Dugopolja Ivan Žižić igrao rukom u kaznenom prostoru. Penal je sigurno izveo Ante Aralica, zabio gol, ali je lopta prošla kroz šuplju mrežu.

Sudac je odmahnuo rukom

Sudac Krečak je samo odmahnuo rukom pokazavši da se igra nastavi, dok su igrači Sesveta protestirali u šoku.

Ipak, gosti su uspjeli izjednačiti, u petom minuti sudačke nadoknade Petar Bosančić je zatresao mrežu, ovaj put lopta nije prošla kroz nju.

Na vrhu 2. HNL je i dalje Rudeš, s dva boda više od Sesveta i Dugopolja koji dijele drugo mjesto.

Sporni jedanaesterac možete pogledati OVDJE.