TKO SE VIŠE SJEĆA IBRAHIMOVIĆA: / Genijalni Urugvajac zabio četiri gola u jednom poluvremenu

Francuski nogometni prvak Paris SG u prvom susretu 5. kola je kao gost deklasirao Caen sa 6-0 (4-0).

16.9.2016.
21:52

Urugvajski napadač Edinson Cavani bio je na udaru zbog mnogobrojnih promašaja tijekom utakmice Lige prvaka između PSG-a i Arsenala. Tri dana kasnije Cavani je kritičarima odgovorio na najbolji mogući način.

IBRAHIMOVIĆ SIGURNO UMIRE OD SMIJEHA: /

Cavani se sramotio nemogućim promašajima protiv Arsenala

Naime, u prvom poluvremenu prvenstvene utakmice s Caenom uspio je zabiti četiri gola. Prva tri dao je u periodu od 12. do 38. minute da bi posljednji postigao u prvoj minuti sudačke nadoknade. Cavani je tako postao prvi nogometaš koji je dao četiri gola u prvom poluvremenu utakmice francuskog prvenstva još od 2000. godine.

U nastavku su se u strijelce upisali još Lucas Moura (67) i Jean-Kevin Augustin (78).

Hrvatski napadač Ivan Santini odigrao je čitav susret za Caen.

Ovom pobjedom PSG je stigao do 10 bodova, koliko uz utakmicu manje imaju i Monaco i Nice, dok je Caen sa šest bodova na 10. mjestu.