OPET ISTA PRIČA: / Drugi put u četiri dana ostavio Ćorića bez ikakve šanse

Mladi hrvatski tenisač Borna Ćorić (18) nije se uspio plasirati u drugo kolo ATP turnira koji se, uz nagradni fond od 1,29 milijuna eura, igra na zemljanoj podlozi u Hamburgu.

28.7.2015.
13:52

Od 18-godišnjeg je Zagrepčanina na startu turnira bolji bio treći nositelj, Španjolac Roberto Bautista Agut, sa 6:3, 6:4. Zanimljivo, isti je tenisač svladao Ćorića prije samo četiri dana u četvrtfinalu ATP turnira u Umagu.

Kao ni na Croatia Openu, naš tenisač ni u Hamburgu nije imao nikakve šanse. U meču koji je trajao jedan sat i 20 minuta Bautista je napravio po jedan break u svakom setu. S druge strane, Ćorić nije iskoristio nijednu od svoje dvije prilike za oduzimanje servisa suparniku. Naš je tenisač osvojio prilično visokih 84 posto poena nakon ubačenog prvog servisa, ali 'zaštekao' mu je drugi servis (27 posto) koji ga je na kraju i odveo u poraz.