ODLIČNA NAJAVA US OPENA: / Borna Ćorić u velikom stilu pomeo 14. igrača svijeta

Hrvatski tenisač Borna Ćorić plasirao se u četvrtfinale ATP turnira u Winston-Salemu nakon što je u 3. kolu svladao Amerikanca Johna Isnera sa 7-5, 6-2 poslije sat i 18 minuta igre.

24.8.2017.
8:25

Ćorić je protiv trećeg nositelja, 14. igrača svijeta i dvostrukog pobjednika ovog turnira pružio odličnu partiju pa je njegov protivnik imao vrlo malo prilika za break. S druge strane, prvu prigodu za oduzimanje servisa Ćorić je imao kod 3-3 u prvom setu, ali nije uspio. No, šansu kod 5-5, kada je imao tri vezane break-lopte, nije ispustio.

Slijedi Struff

U drugom setu Ćorić je izgubio samo tri poena na svoj servis, prvo je napravio break u trećem gemu, a potom još jedan za vodstvo 4-1 i time je praktično riješio meč u svoju korist.

Bio je to njihov drugi međusobni dvoboj, a u prvom, prošle godine u četvrtfinalu Davis Cupa između SAD-a i Hrvatske, slavio je Amerikanac.

U četvrtfinalu Ćorić će igrati protiv Nijemca Jan-Lennarda Struffa (56. na ATP listi) i bit će to njihov prvi susret.