OGLAS

ŠOKIRANA ARGENTINA IZGUBILA BEZ MESSIJA: / Brazil već na SP-u, Neymar zabio čudesan gol protiv Bolivije

Brazil je postao prva reprezentacija koja je, uz domaćina Rusiju izborila nastup na Svjetskom prvenstvu. U sjajnoj predstavi Neymara koji je Brazil je kod kuće svladao Paragvaj s 3:0.

29.3.2017.
8:47
GIF/YouTube

Prvi gol za domaćina zabio je Philippe Coutinho u 35. minuti, a onda je krenuo šou Brazilaca u nastavku. Paulinho je pogodio vratnicu, Neymar izborio i promašio jedanaesterac, ali je onda zabio u 64. minuti nakon sjajnog prodora, nakon što je preuzeo loptu duboko u svojoj polovici terena. Barcelonina zvijezda bila je nezaustavljiva po lijevoj strani, bolivijski igrači samo su mogli promatrati kako ih Neymar probija i zabija nakon više od 70 metara sprinta.

Marcelo je u 86. postavio konačnih 3:0.

Debakl u Boliviji

Argentina je doživjela debakl u Boliviji, nakon Fifine odluke o Messijevoj suspenziji, momčad je bila u potpunom šoku iz izgubila od domaćina 2:0. Bila je to prva pobjeda Bolivije protiv Argentine nakon 12 godina, zabili su Arce (31.) i Moreno (52.) a "gaučosi" su si zakomplicirali situaciju u skupini, njihov odlazak na SP je vrlo neizvjestan. Tim više jer će Messi morati pauzirati još tri od četiri utakmice, a bez njega je Argentina totalno nemoćna.

ŠOK I NEVJERICA U NOGOMETNOM SVIJETU: /

Lionel Messi zaradio rigoroznu suspenziju!

U osam utakmica koje je Messi propustio, reprezentacija je osvojila tek sedam bodova.

Peru je s 2:1 svladao Urugvaj (Paolo Guerrero 34., Edison Flores 60./Carlos Sanchez 30.) kojemu je to treći uzastopni poraz. Gostima nije pomogao ni Luis Suarez koji se vratio nakon suspenzije. Čile je uz dva gola Estebana Paredesa i jedan Alexisa Sancheza svladao Venezuelu 3:1.

Kolumbija je skočila na drugu poziciju nakon pobjede nad Ekvadorom 2:0 (James Rodriguez 20., Cuadrado 34.).