SLOVENCI SE HVATAJU ZA GLAVU: / Pogledajte kako ih je 'pokopao' jedan od najboljih vratara na svijetu

Slovenski vratar Jan Oblak nije se proslavio u kvalifikacijskoj utakmici za odlazak na Svjetsko nogometno prvenstvu u Rusiju.

27.3.2017.
8:27
Screenshot

Na Hampden Parku u Glasgowu Škotska je dobila Sloveniju sa 1-0. Bila je to po svemu prikazanom jednosmjerna utakmica, barem što se neiskorištenih šansi tiče. Domaćini su napadali te su tako nizali priliku za prilikom.

LEWANDOWSKI S 20 METARA ZA MUK U PODGORICI: /

Uzbudljivo je bilo u kvalifikacijama za SP 2018.

U 2. minuti šut Martina obranio je Oblak. Napadač Celtica Griffiths u 36. minuti pogodio je gredu, a u 38. minuti stativu, a u 77. stopostotnu prigodu nije iskoristio Ikechi Anya.

Kada se činilo da će utakmica završiti bez pobjednika jedan udarac Chrisa Martina završio je u mreži. Međutim, velik dio krvinje za to ide na račun Oblaka, koji je morao puno bolje reagirati. SKUPINA F Engleska - Litva 2-0 (Defoe 22, Vardy 66) Škotska - Slovenija 1-0 (Martin 88) Malta - Slovačka 1-3 (Farrugia 14 / Weiss 2, Greguš 41, Nemec 84)

LJESTVICA: 1. Engleska 5 4 1 0 8-0 13 2 Slovačka 5 3 0 2 10-3 9 3 Slovenija 5 2 2 1 4-3 8 4 Škotska 5 2 1 2 7-8 7 5 Litva 5 1 2 2 5-9 5 6. Malta 5 0 0 5 2-13 0