SLOMILI FENJERAŠA U NASTAVKU: / Guardiolin City izbio na drugo mjesto, slijedi obračun s Liverpoolom

Manchester City drži korak s vodećim momčadima Premier lige, zahvaljujući pobjedi 3:0 kod posljednjeplasiranog Hull Cityja u 18.

26.12.2016.
20:27

Gosti su slomili otpor domaćih tek u posljednjih 20 minuta igre, prvo je Yaya Toure (72-11m) iskoristio 11-eraca nakon prekršaja na Sterlingu, drugi gol postigao je Iheanacho (78), dok je konačni rezultat postignut autogolom Daviesa (90+4), a ponovno je najzaslužniji za gol bio Sterling koji se sjurio po lijevom krilu i poslao oštar ubačaj u peterac.

Manchester City sada ima 39 bodova, sedam manje od vodećeg Chelseaja koji je ranije u ponedjeljak ostvario 12. uzastopnu pobjedu svladavši na svom Stamford Bridgeu Bournemouth sa 3:0.

Obračun s Liverpoolom na Staru godinu

Guardiolina momčad preskočila je Liverpool na drugom mjestu, ima dva boda više od Redsa koji u utorak igraju kod kuće protiv Stokea. U sljedećem kolu, na Staru godinu, upravo će se obračunati City i Liverpool.