Natko Zrnčić-Dim pobijedio Ivicu Kostelića!

U četvrtak je u austrijskom Innerkremsu održana FIS utrka superkombinacije na kojoj su prva dva mjesta osvojili najbolji hrvatski skijaši.

15.3.2012.
17:56

Pobijedio je Natko Zrnčić-Dim s vremenom 2:12.47, što je bilo 40 stotinki bolje vrijeme od Ivice Kostelića, koji je bio drugi.

Kostelić se priprema za samu završnicu sezone Svjetskog kupa i ova utrka mu je poslužila kao trening. U nedjelju će u Schladmingu voziti slalom i na njemu pokušati osvojiti mali Kristalni globus namijenjen najboljem ove sezone u Svjetskom kupu u toj disciplini.

Ivica je u četvrtak je propustio superveleslalom, a odluka o sudjelovanju na subotnjoj utrci veleslaloma bit će donesena u petak ujutro. Recimo još da je na utrci Filip Zubčić zauzeo 13., Sebastian Brigović 14., a Matej Vidović 15 mjesto. Dalibor Šamšal je ostao bez plasmana.