ŠIŠMIŠI SE NASTAVLJAJU SRAMOTITI: / S engleskim trenerom sprda se cijela Europa

Novi poraz u prvenstvu doživjeli su nogometaši Valencije, ovaj put na gostovanju kod Betisa u 25. kolu Primere.

7.2.2016.
18:26

Domaćini su slavili pogotkom Rubena Castra u 49. minuti, a Valencia je utakmicu završila s igračem manje, jer je u 85. minuti drugi žuti karton dobio Gaya. Engleski stručnjak preuzeo je Valenciju početkom prosinca, nakon ostavke trenera Nuna Espirita Santa. No, Neville još nije s Valencijom upisao ni jednu pobjedu u Primeri. Nanizao je devet utakmica u kojima njegova momčad nije uspjela doći do tri boda.

Valencia je posljednji put pobijedila početkom studenog prošle godine.

Osramotili se u Kupu

Valencia je slavila jedino u Kupu kralja, sve do ulaska u polufinale. Prošlog tjedna njegova momčad osramotila se na gostovanju u polufinalu Kupa kralja protiv Barcelone, Katalonci su slavili 7:0 i učinili uzvrat samo formalnošću. Nevilleu su, čini se, odbrojani dani u Valenciji, a kao glavni kandidati za njegovog nasljednika spominju se bivši trener "šišmiša" Rafael Benitez i Portugalac Andre Villas Boas.