ŠPANJOLCI OČITALI RUKOMETNU LEKCIJU MAKEDONCIMA: / Na poluvremenu su im dozvolili samo šest golova

Reprezentacija Makedonije zabila je samo šest golova u prvom poluvremenu

21.1.2018.
22:25
PIXSELL

U susretu 2. kola skupine II drugog kruga Europskog prvenstva u nedjelju su u Varaždinu rukometaši Španjolske pobijedili Makedoniju sa 31-20 (15-6). Španjolci su silovito krenuli i nakon devet i pol minuta su vodili sa 6-1. Makedonci su bili bespomoćni, dva puta su došli na minus tri, ali su na odmor otišli sa devet golova zaostatka (6-15).

U drugom poluvremenu Španjolci su bez većih problema kontrolirali utakmicu i na kraju su uvjerljivo slavili sa 31-20. U redovima Španjolske Eduardo Gurbindo zabio je 6, a Ferran Sole i Adrian Figueras po 5 golova. Kod Makedonije najbolji su bili Dejan Manaskov i Stojanče Stoilov sa po 4 pogotka.

DANSKA - NJEMAČKA 26-25: /

Pobjedom protiv aktualnih europskih prvaka Danci se izdvojili na vrhu ljestvice

Prethodno su rukometaši Danske svladali Njemačku sa 26-25 (8-9).

Danska, koja je prije dva dana svladala Sloveniju sa 31-28, sada ima 6 bodova. Njemačka je ostala na 4, Španjolska ima također 4, Makedonija je ostala na 3 boda, Češka ima 2, a Slovenija 1 bod.

U sljedećem kolu skupine II, koje je na rasporedu 23. siječnja, sastaju se Slovenija - Španjolska, te Makedonija - Češka.