INFARKTNA ZAVRŠNICA: / Hrvatski prvak kontrolirao utakmicu pa onda strahovao od poraza

Hrvatski rukometni prvak PPD Zagreb odigrao je neriješeno protiv slovenskog Celja u utakmici 4. kola SEHA-Gazprom lige. Završilo je 25.

19.9.2017.
21:29
PIXSELL

Uvodne minute pripale su hrvatskom prvaku koji je susret započeo s postavom koja se nije naigrala u Ligi prvaka, ali i koja je otvorila odlično i nakon sedam minuta imala četiri pogotka prednosti (6-2). Još sedam minuta kasnije ta je prednost iznosila 10-5, no na odmor se otišlo s prednošću sastava iz Zagreba od dva pogotka razlike, a bilo je 16-14.

I drugi dio je sastav Kasima Kamenice otvorio uvjerljivije i ubrzo stigao do 22-17, no potom je uslijedila serija promašaja da bi u 51. minuti slovenski rival stigao do izjednačenja, a u 53. minuti i prvog vodstva na utakmici.

Najbolji strijelac Zagreba ponovo je bio Mandalinić koji je postao pet pogodaka, dok je gol manje dodao Kontrec. Mačkovšek s pet golova najraspucaniji u redovima Celja.

Na ljestvici vodi Vardar s 9 bodova, a PPD Zagreb i Celje imaju po 7.