DOMAGOJ DUVNJAK SE VRATIO: / Červarov adut zaigrao poslije sedam i pol mjeseci stanke i zabio tri gola

Hrvatski rukometaš Domagoj Duvnjak (29) odigrao je prvu utakmicu nakon sedam i pol mjeseci stanke zbog ozljede.

2.12.2017.
22:30
Igor Kralj/PIXSELL

Duvnjak je bio izvan pogona još od travnja kada je podvrgnut operaciji lijevog koljena. Nadao se da bi se na teren mogao vratiti početkom prošlog mjeseca, no povratak je ipak malo prolongiran.

Ove je subote Duvnjak napokon zaigrao za svoj Kiel koji je u 15. kolu njemačkog prvenstva svladao posljednjeplasirani Hüttenberg s 33-24. Naš je rukometaš postigao tri pogotka i upisao jednu asistenciju.

Cilj mu je što prije vratiti se u formu kako bi sljedeći mjesec mogao nastupiti na Europskom prvenstvu kojem je domaćin Hrvatska. Trener Kiela Alfred Giaslason je najavio da će mu u početku davati desetak minuta po poluvremenu.