REBIĆ ZABIO PRVIJENAC ZA EINTRACT: / Momčad Nike Kovača ne ispušta treće mjesto

Einracht, momčad koju vodi bivši hrvatski izbornik Niko Kovač, s 2:0 je slavila protiv Darmstadta u posljednjem susretu 19. kola Bundeslige, a drugi pogodak na utakmici zabio je Ante Rebić.

5.2.2017.
19:39

Bio je to njegov prvi gol nakon 15 mjeseci, kad je u studenom 2015. zabio za Fiorentinu protiv Frosinonea. U srpnju prošle godine, bivši napadač Vatrenih stigao je iz Italije na posudbu kod Kovača, koji ga je svojedobno zvao i u nacionalnu momčad.

Deseta pobjeda za Eintracht

Kovačeva momčad upisala je desetu pobjedu ove sezone, Eintracht se dugo mučio protiv 'fenjeraša' Bundeslige, a bunker gostiju slomio je Makoto Hasabe golom iz kaznenog udarca u 74. minuti. Pobjedu domaćina potvrdio je Rebić u 83. minuti.

Ante Rebić je deset minuta kasnije iskoristio asistenciju Alexa Meiera.

Eintracht se tako nakon jednog dana vratio na treće mjesto na ljestvici, Kovačeva momčad ima 35 bodova, jedan više od dortmundske Borussije i Hoffenheima.

Darmstadt je uvjerljivo zadnja momčad Bundeslige, ima samo devet bodova u 19 utakmica.