REAL ZAPOČEO OBRANU NASLOVA: / Madriđani razbili Deportivo, Kroos zabio golčinu, Ramos pocrvenio

Aktualni španjolski prvak uvjerljivo je krenuo u obranu naslova.

21.8.2017.
0:05
afp

Nogometaši Real Madrida upisali su pobjedu u prvom kolu Primere. Na gostovanju kod Deportiva La Corune slavili su 3:0.

Od samog početka momčad Zinedinea Zidane pokazala je svoje namjere.

U prvih deset minuta mogao se proslaviti Florin Andone. U šestoj i osmoj bio jer jedan na jedan s Keylorom Navasom, ali je vratar Reala izašao kao pobjednik.

Kazna je stigla u 20. minuti kada je Gareth Bale nakon kiksa vratara Rubena zabio po sredini gola. Malo kasnije i Casemiro (27) je lagano zabio poslije dodavanja Marcela.

U drugom poluvremenu pao je još jedan gol.

U 60. minuti opet je Andone bio u prilici. Tukao je dobro glavom, ali je na kraju njegov udarac blokiran.

Dvije minute kasnije Toni Kroos stupio je na scenu. Lijepo je ispratio dodavanje Garetha Balea u prostor nakon čega je posao loptu u rašlje.

U samoj završnici Daniel Carvajal je skrivio jedanesterac, ali je Andone nije iskoristio pkon. Opet se iskazao Navas.

U 92. minuti Ramos je dobio drugi žuti zbog grubog prekršaja te je napustio teren.

Hrvatski nogometaš Luka Modrić odigrao je 90. minuta, dok je Mateo Kovačić susret propustio bog ozljede.