ATLETICO I REAL GAZE SVE PRED SOBOM: / Griezmannu za gol dovoljna samo dva dodira

Nogometaši Reala iz Madrida na dva su sata zasjeli na vrh ljestvice španjolskog prvenstva zahvaljujući minimalnoj 1-0 (0-0) pobjedi na gostovanju kod Real Sociedada u San Sebastianu u susretu 36.

30.4.2016.
20:01

Pogodak vrijedan tri boda postigao je Gareth Bale preciznim udarcem glavom u 80. minuti susreta, a inicijator akcije iz koje je postignut gol bio je LukaModrić.

Modrić je igrao do 85. minute kada ga je zamijenio drugi hrvatski reprezentativac MateoKovačić.

Na vrhu

Odmah poslije Reala na travnjak je izašaao drugi klub iz Madrida. Atletico je također poput gradskih suparnika ne posustaje u nikad zanimljivijoj utrci za naslov prvaka. Momčad DiegaSimeonea do pobjede nad Rayo Vallecanom je stigla svojim omiljenim rezultatom ove sezone 1:0.

Jedini gol na utakmici zabio je Griezmann i to samo nekoliko sekundi nakon što je ušao u igru. U 55. minuti ušao je umjesto Olivera Torresa te su mu samo dva dodira s loptom bila dovoljna za pogodak. To mu je ujedno bio 21. gol u prvenstvu.

Atkletico je sada na vrhu s 85 bodova, jednim više od Reala i tri od Barcel0ne koja igra od 20.30.