Real bez milosti prama Turcima (VIDEO)

Real deklasirao Galatasaraj sa 3:0

3.4.2013.
23:39

Fudbaleri madridskog Reala su na svom terenu ubedljivo pobedili turski Galatasaraj sa 3:0 u prvom meču četvrtfinala Lige šampiona, dok je Malaga na svom terenu remizirala bez golova sa Borusijom Dortmund.

szólj hozzá: Real Madrid vs Galatasaray 3:0 HIGHLIGHTS "Kraljevski klub" je na svom stadionu prilično lako došao do ubedljivog trijumfa. Prvo je u devetom minutu Kristijano Ronaldo savladao gostujućeg golmana, a mrežu turske ekipe potom je zatresao i Karim Benzema u 29. minutu. Konačan rezultat postavio je Gonzalo Iguain u 75. minutu.

Na utakmici u Malagi nije bilo previše uzbuđenja, a najbolje prilike propustila je Borusija u 13. minutu, kada je golman domaćih Vili Kabaljero odbranio udarac Roberta Levandovskog i u 64. minutu preko Marija Gecea.

Revanš utakmice četvrtfinala igraju se 9. aprila u Dortmundu i Istanbulu.