PSG RAZBIJA I BEZ NEYMARA: / Cavani i društvo osvetili se Strasbourgu i izborili četvrfinale Kupa

U četvrtak navečer odigrano je pet utakmica francuskog kupa.

13.12.2017.
23:32

Vodeća momčad francuskog prvenstva PSG osvetila se Strasbourgu za nedavni poraz u ligi te su ih s 4:2 pobijedili u osmini finala Kupa. PSG je poveo augolom Salmiera u 13. minuti, a potom je povećao Angel di Maria (25.) Do kraja prvog poluvremena Grimm je smanjio na 2:1. U nastavku je zabio Dani Alves (62.), a u 78. minuti pitanje pobjednika riješio je Draxler. Konačan rezultat postavio je Blayac u 88.

Bez Neymara

U momčadi Unaija Emeryja nije nastupio Neymar, dok je Kylian Mbappe ušao u 78. minuti umjesto Edinsona Cavanija.

U ostalim susretima Lyon je doživio debakl kod Monpelliera te je izgubio 4:1. Rennes je nadigrao Marseille (3:2), Amnies je slavio protiv Toursa dok je Nica bila bolja od Lillea.