PRVA POBJEDA TURSKE: / Terimove trupe pregazile Kosovo, Irska iznenadila Austrijance

12.11.2016.
19:54

Na novoj Antalyja Areni, stadionu otvorenom prošle godine, momčad Fatiha Terima slomila je otpor gostiju početkom drugog poluvremena, golovima Buraka Yilmaza (51.) i Volkana Sena (55.)

HOĆE LI IM FIFA PROGLEDATI KROZ PRSTE? /

Pogledajte kakvu su zastavu Turci istaknuli na utakmici s Kosovom

Irska iznenadila Austriju

U skupini D, Irska je u gostima iznenadila Austriju, bila je to njihova prva pobjeda nakon osam utakmica protiv ovog suparnika. Strijelac je bio James McLean, igrač West Bromwich Albiona.

Irska je ovom pobjedom preskočila Srbiju na vrhu ljestvice, ima deset bodova. Srbi s tri boda manje, kasnije večeras gostuju kod Walesa.

U skupini D, Gruzija je kod kuće remizirala s Moldavijom 1:1. Bili su to prvi bodovi za goste u kvalifikacijama. Gol za Gruziju postigao je Qabaishvili u 16. minuti, uzvratio je Gatcan u 78. i pokvario slavlje domaćinima koji još čekaju na prvu pobjedu.