Partizan jedva do minimalca, Voša remizirala uz igrača više

Srpski klubovi standardno slabi

22.8.2013.
23:41

Fudbaleri Partizana pobedili su Tun minimalnim rezultatom, dok je Vojvodina u Novom Sadu odigrala 1:1 sa Šerifom iz Tiraspolja - u plej ofu Lige Evope. Crno-beli su u Humskoj pred oko 15 hiljada gledalaca, uz dosta problema, golom Miloša Jojića u 70. minutu savladali borbene Švajcarce.

Fudbaleri Partizana konačno su na domaćem terenu zatresli mrežu protivnika u evropskom takmičenju, a da protiv slabijeg rivala nisu pokazali veštinu driblinga, preciznog pasa niti sposobnost realizacije izglednih prilika.

S druge stane, Vojvodina je od 36. minuta gubila na "Karađorđu", strelac je bio Isa. Usledio je drugi žuti Luvanoru pred odmor i totalna ofanziva Voše. Vukčević je proigrao

Škuletića u 54, a ovaj lobovao Tomića za konačnih 1:1. Iako su celo drugo poluvreme napadali sa igračem više, Vojvodina nije uspela da još jednom matira golmana Šerifa Vjekoslava Tomića, iako je Kaluđerović u 81. minutu imao zicer, ali je sa pet metara prebacio gol protivnika.

Oba revanš meča na programu su 29. avgusta.