MOURINHO, VIDIŠ LI OVO? / Perišićev je ovim sjajnim potezom podsjetio zašto ga United toliko želi

Inter je ostvario drugu pobjedu na International Champions Cupu. Nakon pobjede protiv Lyona (1:0) "nerazzurri" su s 2:0 u Singapuru svladali Bayern.

27.7.2017.
16:30
Screenshot/YouTube

Talijani su "preslikali" akcije kod oba gola, prvo je u 8. minuti Eder glavom pospremio ubačaj Candreve, da bi nakon pola sata igre također glavom realizirao Perišićev ubačaj.

Oko hrvatskog reprezentativca još traje priča s prelaskom u Manchester United, ali Inter traži 55 milijuna eura koje Englezi ne žele platiti. Možda se predomisle nakon ove utakmice i nove dobre Perišićeve igre...

Igrao i Brozović

Bayern i dalje nastavlja s oscilacijama u igri. Nakon što su izgubili 0:4 protiv Milana, pobijedili su Chelsea 3:2 da bi sad istim rezultatom izgubili od Intera.

Perišić je igrao do 84. minute, dok je Marcelo Brozović priliku dobio od 66. minute.