OHRABRUJUĆA VIJEST ZA DINAMO: / Sevilla kiksala i ostala bez igrača koji je sam pobijedio Modre

Španjolska Sevilla gostovala je u sklopu španjolskog prvenstva u Gijonu gdje je s domaćom momčadi odigrala remi 1:1.

29.10.2016.
15:17

Suparnik Dinama u sljedećem susretu Lige prvaka poveo je već u četvrtoj minuti. Luciano Vetto lobom je poslao loptu u mrežu. Činilo se da će Sevilla lako do sva tri boda, Sporting je izjednačio već u 20. minuti. Gomez je bio precizan.

SAM POBIJEDIO DINAMO: /

Ovaj podatak o junaku maksimirske pobjede ostavit će vas bez daha

Rezultat se do kraja utakmice nije mijenjao.

https://vid.me/bxY0 Hrvatski reprezentativac Duje Čop igrao je do 70. minuti, a u 24. je zaradio žuti karton zbog udaranja laktom. Ono što je najzanimljivije je to što je Samir Nasri, koji je donio Aevilli pobjedu u prvoj utakmici s Dinama, ozlijedio mišić te je na poluvremenu ostao u svlačionici.

“Mislim da neće igrati protiv Dinama”, rekao je Gómez dodavši kako klub s juga Španjolske čeka liječničke nalaze koji će biti gotovi između 24 i 48 sati.

Za sada je upitan njegov nastup protiv momčadi Ivajla Petev naredne srijede.