NOVE BRIGE ZA BABIĆA: / Slovenci opet očitali lekciju hrvatskim rukometašima

Hrvatska muška rukometna reprezentacija izgubila je u pripremnom prijateljskom dvoboju pred odlazak na Olimpijske igre od Slovenije u Kopru sa 25:27 (9:13).

22.7.2016.
20:27

Hrvatska je vodila većim dijelom prvog poluvremena, sve do prednosti 8:7 pet minuta prije odmora. No, Slovenija je prvi dio završila serijom 6-1 kojom je preuzela kontrolu rezultata. Iako je Hrvatska početkom nastavka ponajviše zahvaljujući Kopljaru uspjela poništiti zaostatka, u nastavku je Slovenija ipak stigla do pobjede.

Marko Kopljar sa šest i Ivan Slišković s pet golova bili su najefikasniji u sastavu Hrvatske, dok su Blagotinšek i Bezjak postigli po četiri pogotka za Sloveniju.