NOGOMETNA EUROPA OVOME JOŠ NIJE SVJEDOČILA: / Borussia i Legia ispisali nevjerojatan rekord

Nogometaši Borussije Dormund i varšavske Legije ispisali su povijest Lige prvaka. I to s tri rekorda.

22.11.2016.
21:32

Naime, u prve 32. minuti utakmice petog kola igrači ove dvije momčadi zabili su sedam golova. Pritom je Borussia bila uspješnija s njih pet.

Nikada do sada niti na jednoj utakmici Lige prvaka nije postignuti toliko golova na jednoj utakmici u tom periodu.

Prije 13 godina na susretu Monaca i Deportiva palo je sedam golova, ali u 47. minuta.

Također, prvih pet golova u Dortmundu palo je u 24. minute što je također prvi put u Ligi prvaka da je toliko pogodaka postignuto u tako kratkom periodu.

Utakmica je na kraju završila rezultatom 8:4 za Borussiju. Nikada više golova nije palo na jednoj utakmici Lige prvaka.