VRSALJKO NAPOKON DEBITIRAO: / Atleticu uvjerljiva pobjeda, Dinamovom suparniku samo bod

Nogometaši Atletico Madrida ubilježili su uvjerljivu pobjedu u četvrtom kolu španjolskog prvenstva. Na svome su Vicente Calderonu svladali Sporting Gijon s 5-0.

17.9.2016.
20:31
AFP, GERARD JULIEN

Po dva su pogotka za momčad Diega Simeonea postigli Antoine Griezmann i Fernando Torres, a jedan je dodao Kevin Gameiro. Za nas je ova utakmica bila zanimljiva zbog podatka da je za Atletico napokon debitirao hrvatski reprezentativac Šime Vrsaljko koji je ljetos stigao iz Sassuola.

OVAJ PUT NIJE BILO SENZACIJE: /

Barcelonin zvjezdani trojac uništio novaka u prvoj ligi

Sevilla ispustila vodstvo

Vrsaljko je odigrao cijelu utakmicu na desnom boku umjesto uobičajenog Simeoneovog izbora Juanfrana. Kod gostiju je Duje Čop igrao do 69. minute.

Dinamov suparnik u Ligi prvaka Sevilla odigrala je neodlučeno 1-1 na gostovanju kod Eibara. Luciano Vietto je doveo Andalužane u vodstvo u 27. minuti, a za domaće je izjednačio Pedro Leon u 64. minuti.

Sevilla će gostovati u Zagrebu u 3. kolu skupine H Lige prvaka, 18. listopada.