BILIĆ ZAMRZNUT NA ISLANDU: / Pep Guardiola još jednom očitao lekciju bivšem hrvatskom izborniku

Nogometaši West Hama koje trenira bivši hrvatski izbornik Slaven Bilić doživjeli su težak poraz od Manchester Cityja (0-3) u prijateljskoj utakmici odigranoj u Reykjaviku.

4.8.2017.
18:25

Pep Guardiola je na teren izveo praktički najjaču momčad koja je očitala lekciju Bilićevim nogometašima. Već u osmoj minuti je strijelac za City bio Gabriel Jesus, a u drugom su poluvremenu pobjedu Građana uvjerljivom učinili Sergio Agüero i Raheem Sterling.

Crni niz protiv Cityja

Za West Ham su u ovoj utakmici, što od prve minute, što u drugom poluvremenu, zaigrala sva najveća ovoljetna pojačanja - Joe Hart, Pablo Zabaleta, Marko Arnautović i Javier Chicharito Hernandez. Nije to, međutim, pomoglo Bilićevoj momčadi koja i dalje nema rješenje za Manchester City od kojeg je prošle sezone doživjela tri teška poraza.

West Ham će novu sezonu Premier lige otvoriti sljedeći vikend teškim gostovanjem kod Manchester Uniteda.