VATRENI JE NAZAUSTAVLJIV: / Pogledajte fantastičan pogodak kojim je vratio nadu svojoj momčadi

Napadač hrvatske nogometne reprezentacije Duje Čop postigao je novi pogodak za svoj Sporting Gijon koji u 12. kolu španjolskog prvenstva igra protiv Real Sociedada.

20.11.2016.
19:30
Screenshot

Gosti iz Baskije su poveli u 19. minuti pogotkom Xabija Prieta, ali samo devet minuta kasnije izjednačenje Sportingu je donio Čop. Moi Gomez je glavom spustio loptu hrvatskom nogometašu, a ovaj je fantastično opalio s ruba kaznenog prostora i matirao vratara Sociedada Jeronima Rullija.

Sjajni Čop je ove sezone 'imao prste' u čak 63,6 posto golova Sportinga. Pet ih je postigao, a za dva je asistirao.

Nažalost po Čopa i društvo, gosti su u nastavku dodali gas i odjurili do pobjede. David Zurutuza je zabio u 51. minuti za novo vodstvo Baska, a samo šest minuta kasnije je na konačnih 3-1 povećao Inigo Martinez.