SKUPINA I

KVALIFIKACIJE ZA SP: Ukrajina prokockala 2-0, Island u ludoj završnici pobijedio Finsku

Uz utakmicu u Skadru gdje se susreću Kosovo i Hrvatska, što možete uživo pratiti ovdje, kvalifikacijska skupina I za odlazak na Svjetsko prvenstvo nudi i preostala dva dvoboja. Tekstualni tijek najvažnijeg iz susreta Turska-Ukrajina i Island-Finska možete čitati na portalu Net.hr.

Sve reprezentacije utakmice prvog kola završile su identičnim rezultatom 1-1.

TURSKA – UKRAJINA 2-2

TURSKA: Babacan – Ozbayrakli, Toprak, Balta, Erkin – Mor, Tufan, Topal, Calhanoglu – Unal, Tosun

UKRAJINA: Pjatov – Butko, Kučer, Ordets, Sobol – Jarmolenko, Zinchenko, Stepanenko, Kovaljenko, Konopljanka – Kravets

81. minuta: GOOOOOOL! U ovom trenutku Turska ima bod. Nakon što ih je Ukrajina imala na ‘konopcima’ vodstvom 2-0, domaćin je stigao do poravnanja. Zabio je Hakan Calhanoglu.

45. minuta: GOOOOOOL! Domaćin smanjuje na 1-2. Strijelac je Ozan Tufan pred sam kraj uvodnog dijela ogleda.

27. minuta: GOOOOOOOL! Ponovno Ukrajina, ovaj put preko Kravetsa stiže do 2-0.

24. minuta: GOOOOOL! Ukrajina je zabila vodeći pogodak na utakmici. Strijelac je bio Jarmolenko!

ISLAND – FINSKA 3-2

ISLAND: Kristinsson – Saevarsson, Arnason, Sigurdsson, Skulason – Bjarnason, Gunnarsson, Sigurdsson, Gudmundsson – Sigurdarson, Finnbogason

FINSKA: Hradecky – Vaisanen, Halsti, Arajuuri, Moisander, Hetemaj, Ring, Arkivuo, Lod – Hamalainen, Pukki

90+6. minuta: GOOOOOOOL! Island vodi 3-2. U ludoj završnici domaćin je u sudačkoj nadoknadi ogleda u potpunosti preokrenuo susret u svoju korist.

90. minuta: GOOOOOL! Island je izjednačio na 2-2 u samom smiraju utakmice. Zabio je Alfred Finnbogason.

39. minuta: GOOOOOL! Nije se dugo domaćin radovao izjednačenju. Finska je ponovno u vodstvu, za 2-1 je pogodio Alexander Ring.

37. minuta: GOOOOOOL! Island je izjednačio pogotkom Karija Arnasona.

21. minuta: GOOOOOOL! Finska stiže do prve prednosti. Strijelac je bio Teemu Pukki.