RIJEKA SLAVILA PREOKRETOM NA RUJEVICI: / Pobjeda Kekove momčadi protiv Lokomotive, ali nisu sve vijesti dobre

Nogometaši Rijeke svladali su Lokomotivu rezultatom 2-1 u utakmici 23. kola hrvatskog nogometnog prvenstva nakon što je gostujuća momčad prva stigla do prednosti.

4.3.2017.
17:51

Lokomotiva je bila ta koja se prva radovala na utakmici i to nakon što je u 35. minuti, u trenucima dok je Rijeka vodila igru, precizan bio Ćorić. Na 1-1 je izjednačio Bradarić u 41. na dodavanje Ristovskog koji je bio asistent i kod pobjedničkog pogotka u 57. minuti kojeg je u mrežu gostiju pospremio Gorgon.

Da sve ne bude savršeno pobrinuo se dvostruki asistent koji je zaradio žuti karton zbog kojeg će u sljedećoj utakmici morati odmoriti. Igra ju Rijeka protiv Hajduka.

RIJEKA - LOKOMOTIVA 2-1

RIJEKA: Prskalo, Ristovski, Zuta, Gavranović, Elez, Gorgon, Andrijašević, Ristovski, Mišić, Bradarić, Vešović

LOKOMOTIVA: Šemper, Rožman, Majer, Rrahmani, Ćorić, Grezda, Kolinger, Doležal, Oluić, Capan, Majstorović

90+4. minuta: KRAJ UTAKMICE! Rijeka je slavila preokretom protiv Lokomotive 2-1.

90. minuta: Igrat će se još četiri minute.

82. minuta: Baš ništa značajnoga ne zbiva se na Rujevici posljednjih minuta.

68. minuta: Rijeka u ovim trenucima puno bolja i bez problema održava prednosti na svojoj strani.

57. minuta: GOOOOOOOOL! Rijeka je preokrenula uvodni minus i vodi 2-1. Na povratnu loptu Ristovskog zabio je Gorgon!

Inače, Ristovski će propustiti ogled protiv Hajduka u sljedećem kolu zbog akomuliranih žutih kartona. U subotu ga je dobio zbog naguravanja sa suparnicima...

49. minuta: Mišić je okušao udarac iz daljine. Ostaje 1-1.

46. minuta: Započelo je drugo poluvrijeme!

45. minuta: KRAJ PRVOG POLUVREMENA

41. minuta: GOOOOOOL! Rijeka je izjednačila na 1-1. Ubacio je Ristovski, pogodio glavom Bradarić.

35. minuta: GOOOOOOOL! Šok za Rijeku! Nakon ubačaja Capana precizan je bio Ćorić, Lokomotiva vodi 1-0.

25. minuta: I dalje Rijeka dominantna na Rujevici. Gavranović je imao izvrsnu priliku, no pokušaj loba nije bio uspješan.

12. minuta: Uvod definitivno prolazi u znaku Rijeke koja je dosad imala nekoliko prilika za gol (Gorgon, dvaput Gavranović, Andrijašević).

1. minuta: Utakmica je započela!