PRVACI ZADRŽALI PRIKLJUČAK ZA VODEĆIMA: / Nova tri boda za Kekovu momčad, prvo ligaško slavlje na Rujevici nakon 92 dana

Rijeka slavi domaću pobjedu nakon 92 dana čekanja

10.12.2017.
18:50
PIXSELL

Nogometaši Rijeke slavili su protiv Slaven Belupa 2-0 pobjedu u nedjeljnom dijelu programa ligaškog nadmetanja za naslov hrvatskog prvaka. Izabranici Matjaža Keka prekinuli su tako niz od 92 dana bez ligaške pobjede na domaćem travnjaku. Rijeka je povela u 12. minuti. Mišić je ubacio iz kornera, a Punčec je bio najviši zabivši za 1-0. Bio je to ujedno prvijenac za Roberta Punčeca. Potvrda Rijekine pobjede stigla je u 87. minuti. Gavranović je pucao, vratar Slavena je kratko odbio, a Črnic odbijanac pospremio za 2-0.

RIJEKA - SLAVEN BELUPO 2-0

90+3. minuta: KRAJ UTAKMICE! Rijeka je slavila protiv Slaven Belupa 2-0.

90. minuta: Igrat će se još tri minute.

87. minuta: GOOOOOOL! Rijeka vodi 2-0, čini se da je ovo kraj nadanja za Belupo na Rujevici. Nakon kontranapada je pucao Gavranović, a obranu Belupova vratara Črnic iskoristio za pogodak!

78. minuta: Pljusak koji natapa travnjak na Rujevici ne smeta Armadi koja pjesmom bodri svoju momčad. Još petnaestak minuta do kraja susreta.

72. minuta: Rijeka prijeti preko Puljića, potom i Gavranovića, ali i dalje je 1-0.

65. minuta: Pokušava Slaven Belupo nešto napraviti u Rijekinom dijelu terena, daleko je to od pogotka.

60. minuta: Marković je skoro platio odugovlačenje pred svojim golom, ali je Jelić bio zamalo neprecizan u blokiranju ispucavanja.

50. minuta: Pad Ivanovskog nakon duela sa Punčecom. Sudac odmahuje rukom u ovoj dvojbenoj situaciji.

48. minuta: Prvi pokušaj za Rijeku - Acosty neprecizan s 20-ak metara udaljenosti.

46. minuta: Započelo je drugo poluvrijeme!

45+1 minuta: Kraj prvog dijela ogleda. Rijeka će u nastavak ući s prednošću 1-0.

45. minuta: Prvo poluvrijeme imat će minutu sudačke nadoknade.

37. minuta: Prilika za Rijeku. Mišić je izveo slobodan udarac, Acosty pucao glavom uz vratnicu.

32. minuta: Nešto mirniji dio utakmice, bilježimo pokušaj Rebernik s 25 metara. Pored gola.

20. minuta: Kvržić je pokušao s dvadesetak metara, lopta prolazi uz vratnicu.

17. minuta: Novi gol Punčeca, no ostat će 1-0. Asistent Gavranović bio je u zaleđu.

17. minuta: Ponovno ista kombinacija, ovaj puta ništa. Mišić je izveo korner, Punčec pucao s vrha šesnaesterca, ali sad je Marković bio siguran.

11. minuta: GOOOOL! Rijeka vodi 1-0! Roberto Punčec je strijelac nakon ubacivanja Mišića iz kuta.

5. minuta: Uzvraćaju gosti. Ivanovski je gurnuo za Tatara koji je ostao sam ispred Sluge, ali vratar Rijeke brani.

2. minuta: Kvržić je opasno ubacio, od svega samo korner.

1. minuta: Utakmica je započela!