UZBUDLJIVA UTAKMICA: / Nexe nekoliko puta vodio i pet razlike, Zagreb na kraju slavio

U susretu 1. kola nove sezone regionalne rukometne SEHA lige PPD Zagreb je kao domaćin svladao našićki Nexe sa 25-23 (14-17).

2.9.2015.
21:55
PIXSELL, Igor Kralj

Gosti iz Našica nekoliko su puta tijekom utakmice imali i pet pogodaka prednosti, prvi put krajem prvog poluvremena (15-10 u 26. minuti), a posljednji početkom drugog (19-14 u 34. minuti).

Još sredinom nastavka Nexe je imao lijepu prednost od 22-19, ali uslijedilo je razdoblje od preko 10 minuta u kojem našički rukometaši nisu postigli niti jedan pogodak, što su domaći iskoristili i serijom 5-0 stigli do vodstva od 24-22 koje su uspjeli održati do kraja.

Horvat i Stepančić najefikasniji

Zlatko Horvat s pet i Luka Stepančić s četiri gola bili su najefikasniji kod PPD Zagreba, a Vedran Zrnić je s četiri gola predvodio Nexe.

U 2. kolu u nedjelju PPD Zagreb će gostovati kod Meškova u Brestu, a Nexe kod Vojvodine u Novom Sadu.