UZ POMOĆ DŽOKERA S KLUPE: / Nicin preokret za izjednačavanje s vodećim Monacom

Nogometaši Nice dostigli su Monaco na vrhu ljestvice francuskog prvenstva zahvaljujući 2-1 (0-1) pobjedi protiv Montpelliera u susretu 27. kola igranom u petak.

24.2.2017.
23:06
Screenshot

Junak pobjede Nice bio je Mickael Le Bihan, koji je ušao u drugom poluvremenu i s dva gola u 68., odnosno 85. minuti preokrenuo rezultat. Gosti su u prvom dijelu poveli preko Stevea Mouniea u 9. minuti.

Nice sada ima 59 bodova kao i Monaco koji u subotu gostuje kod Guingampa, dok treći Paris SG zaostaje za tri boda uoči nedjeljnog gostovanja kod Marseillea. Montpellier je 12. sa 32 boda.

U prvom susretu dana Nantes je na svom terenu nadigrao Dijon sa 3-1 (1-1). Strijelci za Nantes bili su Yacine Bammou (3), Emiliano Sala (59-11m) i Felipe Pardo (79), dok je pogodak za Dijon bio autogol Lea Duboisa (37-ag).

Nantes je 11. sa 33 boda, a Dijon 17. sa 27.