UPOZORENJE ZA VATRENE: / Najbolji strijelac Grčke opet je bio precizan, ali se i sramotio

U 12.

5.11.2017.
21:26

No, Mitroglou je imao brojne prigode koje nije uspio realizirati. U 35. minuti iz blizine je pucao iznad gola, a u 38. njegov pokušaj glavom bio je neprecizan. Mitroglou se propisno osramotio u 47. minuti kada je promašio loptu u stopostotnoj šansi, ali je njegovu pogrešku popravio Florian Thauvin, koji je loptu pospremio u mrežu za 2-0.

Mogao je grčki nogometaš zabiti i u 81. minuti, ali je vratar Caena odbio loptu i ponovno je Thauvin bio priseban te je pogodio za 5-0

Hrvatski napadač Ivan Santini, koji je odigrao cijeli susret za Caen, zaprijetio je samo jednom, ali je njegov pokušaj u 62. minuti obranio vratar Marseillea.

Mitroglou, koji je bio najbolji strijelac grčke reprezentacije u kvalifikacijama za SP 2018., bit će najveća prijetnja Hrvatskoj u dodatnim kvalifikacijama. Prva utakmica je 9. studenoga u Zagrebu, a uzvrat 12. studenoga na stadionu Karaiskaki u Pireju.