TRI OBRAČUNA U JEDNOM DANU: / Hajduk pobijedio u dva, Dinamo u jednom derbiju

Mlađi uzrasti Dinama i Hajduka našli su se ove sezone u finalima hrvatskog Kupa za pionire, kadete i juniore.

19.5.2017.
19:30

Ukupno su se odigrale tri utakmice u Ludbregu, na stadionu NK Podravine. Susreti su odigrani u istom danu. Prvo je splitski Hajduk u konkurenciji mlađih pionira slavio protiv vršnjaka iz Dinama. Iako su primili gol već u 3. minuti, mali Splićani su na kraju slavili 3-1 i tako Hajduku osigurali prvi trofej dana.

NAJVEĆI DINAMOV TALENT ODLAZI IZ KLUBA: Zbog stalnih sukoba i nezadovoljstva nema ga smisla držati u svlačionici

Nakon toga je na red došao susret starijih pionira. Bijeli su u tom susretu bili poveli na samom početku. Zagrepčani su do poluvremena izjednačili iz penala, a Hajduk je na početku drugog poluvremena ostao s deset igrača nakon isključenja Krekovića. Dinamo je poveo golom iz slobodnog udarca, Hajduk je uspio izjednačiti na 1-1, no u 63. minuti Šipoš postavlja konačnih 3-2.

U susretu juniora nakon 90 minuta završilo je neriješenim rezultatom 2-2, a Splićani su bili spretniji u lutriji jedanaesteraca. Hajdukov golman Matijaš obrani je dva penala igračima Dinama.