TOTALNO LUDILO: / Legenda Manchester Uniteda mahnito proslavila Ibrahimovićev gol

Koliko emocija sa sobom nosi najveći derbi engleskog nogometa, sudar između Manchester Uniteda i Liverpoola, nije u nedjelju bilo vidljivo samo na tribinama, već i u televizijskom studiju.

16.1.2017.
22:12
Screenshot

Liverpool je na Old Traffordu u 21. kolu engleske Premier lige od 27. minute vodio s 1-0 i bio je na dobrom putu da se kući vrati sa sva tri boda. Ipak u 84. je minuti Zlatan Ibrahimović uspio donijeti izjednačenje i bod Manchester Unitedu, a taj je gol izazvao eksploziju emocija kod Rija Ferdinanda.

SPEKTAKL NA OLD TRAFFORDU: /

Ibra spasio United, igrač utakmice Lovren natjerao Pogbu da skrivi kazneni udarac

Owen suzdržan

Dugogodišnji stoper Uniteda bio je stručni komentator u studiju jedne britanske televizijske postaje, zajedno s Michaelom Owenom. I dok je potonji bio suzdržan jer je tijekom karijere igrao za oba kluba, Ferdinand se nije mogao suzdržati i burno je proslavio Ibrahimovićev pogodak.

Iako u tom trenutku nije bio u eteru, kamere su sve snimile, a Ferdinand je kasnije video svoje lude proslave i sam objavio na Twitteru.