SVIJET MU SE DIVI: / 'Klonirajmo Mandžukića, on je neprelazan zid i drugi Juventusov golman!'

Novu je dobru utakmicu za Juventus odigrao Mario Mandžukić.

11.12.2016.
16:54

Strijelac za izjednačenje rezultata na 1-1 bio je argentinski napadač Gonzalo Higuain koji je stigao do 79. gola u talijanskoj Seriji A i to na lijepo dodavanje petom hrvatskog napadača. Anulirao je Argentinac time uvodno vodstvo domaćina ostvareno preko Belottija, potom novim golom, svojim 200. ligaškim u karijeri, doveo Juventus u prednost u 82. minuti da bi sve zaključio Miralem Pjanić u sudačkoj nadoknadi.

Ipak, navijače je jednako kao spomenuti potez petom oduševio i niz dobrih Mandžukićevih obrambenih reakcija pa tako korisnici Twittera ne prestaju izražavati svoje divljenje. Neki ga izjednačavaju s neprelaznom legendom Milana Paolom Maldinijem, neki nazvijaju drugim Juventusovim golmanom, a ima i onih koji treneru Massimilianu Allegriju sugeriraju da Mandžukića, koji je igrao do 71. minute, zbog odlične igre u obrani prebaci u posljednji red svoje momčadi.

Postoje i prijedlozi o njegovom kloniranju, a mnogi se dive njegovom neumornom radu.