Maksimir svjedočio nesvakidašnjoj pojavi na hrvatskim stadionima

16.7.2014.
9:17

Naime, alžirski internacionalac El Arbi Hillel Soudani je za vrijeme prvog poluvremena jeo uz aut liniju. Dinamov napadač se tijekom mjeseca Ramazana suzdržava od jela i pića od zore do zalaska sunca, pa je prionuo gablecu tijekom utakmice. Očito je to bio pun potez, jel Soudani je u drugom poluvremenu bio strijelac za 1:0 u 58. minuti. Mrežu Litavaca pogodio je lijepim prizemnim udarcem ljevicom s nekim 14 metara. Uz to, imao je još nekoliko zapaženih poteza.

Zaista se ne sjećamo kada je neki igrač na hrvatskim travnjacima jeo za vrijeme utakmice uz aut liniju. Osim, možda, u nižim ligama, ako i tamo. Kako bilo, Dinamo je nakon toga počeo igrati bolje i zabio dva pogotka. Ako će to i u budućnosti biti slučaj, onda neka se igraćima uz klupu za rezerve igrače postavi i švedski stol, samo nek' pobjeđuju. Šalu na stranu, ovo je zaista raritet kad je nogomet u Hrvatskoj u pitanju.