INCIDENT NA UTAKMICI

SRAMOTAN POTEZ ŽIVČANOG RONALDA: Ovo si Realov napadač ne smije dopustiti

Nogometaši dortmundske Borussije i madridskog Reala odigrali su derbi-utakmicu 2. kola nogometne Lige prvaka koja je bila na rasporedu u utorak. Španjolski klub, branitelj naslova u ovom natjecanju, imao je prednost od 1-0 i 2-1, no u konačnici su oba kluba uzela po bod nakon što je susret završen rezultatom 2-2.

U ogledu na Signal Iduna Parku nastupila su i obojica Realovih Hrvata, Luka Modrić od prve do posljednje, a Mateo Kovačić od 70. minute susreta kojeg je obilježio i jedan sramotan potez najveće nogometne zvijezde.

SPEKTAKL U DORTMUNDU: Modrić i Real mogu žaliti, Sevilla svladala Lyon

Igrala se 64. minuta susreta kad je Cristiano Ronaldo, strijelac prvog gola na utakmici, nakon jednog pada agresivno s travnjaka zamahnuo po nozi Marcela Schmelzera, što je propustio vidjeti, a svakako i sankcionirati glavni sudac utakmice Mark Clattenburg. Incident nije promaknuo kamerama pa će svakako biti zanimljivo vidjeti hoće li reagirati Uefina Disciplinska komisija…