SOUDANIJU SU POTONULE SVE LAĐE: / Dinamovac i Alžir osramotili se u kvalifikacijama za SP

Nogometna reprezentacija Alžira, čije boje brani dinamovac El-Arbi Hilal Soudani, praktički je izgubila sve šanse za plasmanom na SP.

2.9.2017.
18:11

Alžir je poražena na gostovanju kod Zambije 3-1 u sklopu skupine B afričkih kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo. Drugi je to poraz Alžira koji u tri odigrane utakmice ima samo jedan bod, što je razočaravajući rezultat za njih.

VATRENI NEMAJU PRAVO NA KIKS: Hrvatska dočekuje momčad koju je razvalila prošle godine

Naime, samo prvoplasirana momčad skupine izborit će svjetsku smotru, a Alžir za vodećom Nigerijom zaostaje ogromnih 8 bodova.

Zambija je do 55. minute vodila 2-0 golovima Briana Mwilea iz 6. i 32. minute. A onda je na 2-1 smanjio Yacine Brahimi. Potom je Zambija ostala s igračem manje nakon isključenja Sakale, ali Alžir nije uspio iskoristiti brojčanu nadmoć na terenu. Točku na i pobjede Zambije postavio je Enock Mwepu. Soudani je zamnijenjen u 58. minuti.