RONALDU 'ŠOU' UKRAO-SUIGRAČ: / Španjolska pregazila Makedoniju, mlada zvijezda oduševila Španjolsku

Ovog vikenda počelo je Europsko nogometno prvenstvo za U-21 reprezentacije u Poljskoj na kojem nastupaju i mlade zvijezde najjačih europskih klubova.

18.6.2017.
12:00
AFP, MACIEJ GILLERT

Turnir su na sjajan način počeli mladi nogometaši Španjolske. Oni su na krilima zvijezde Reala Asensija pregazili Makedoniju s 5-0.

NEVJEROJATNO I ISTINITO: Ovo u potpunosti otkriva Messija i njemu slične napadače. Isplati li se!?

U 10. minuti za 1-0 je zabio prvotimac Atletico Madrida Saul Niguez i to na spektakularan način. Šest minuta kasnije asistirao je Asensiju za njegov prvi gol i 2-0.

U 35. minuti napadač Milana Deulofeu zabio je iz penala, a u drugom dijelu Asensio je ukrao šou i dodao još dva sjajna gola za veliku pobjedu mlade Furije.

Ugledna španjolska Marca, koja je ovih dana sva u pisanju o Ronaldu i njegovoj navodnoj odluci da napusti Real, opisala je Asensija kao zvijezdu Eura koja ima tek 21 godinu, a njegovu predstavu Marca je opisala kao-spektakularnu!

Asensijo je na sebe privukao pozornost španjolskih medija i malo skrenuo pozornost s Ronalda, koji je top tema u nogometnom svijetu.

"Nikad do sad za reprezentaciju nisam zabio tri gola. Sretan sam zbog toga, veseli me i moja forma", kazao je nakon susreta Asensijo.

U drugom susretu skupine B Portugal je s 2-0 porazio Srbiju i ostao iza vodeće Španjolske nakon prvog kola.