SLAVLJE U GRADSKOM VRTU: / Osječani prekinuli negativan niz, Zekićeve trupe napokon zablistale

U prvoj utakmici 18. kola hrvatskog prvenstva nogometaši Osijeka su pred 1500 gledatelja u Gradskom vrtu pobijedili Slaven Belupo s 2-0.

2.12.2017.
17:07
Dubravka Petric/PIXSELL

Nakon četiri utakmice u prvenstvu i Kupu u kojima nisu uspjeli pobijediti, nogometaši Osijeka osvojili su sva tri boda u utakmici sa Slaven Belupom i s 32 boda izbili na drugo mjesto prvoligaške tablice. Hoće li na njemu ostati, ovisit će o rezultatu utakmice između Rijeke i Hajduka koja se igra u 18 sati.

Lopa i Grgić za pobjedu

Od početka susreta igrači trenera Zorana Zekića zagospodarili su terenom, a poveli su u 17. minuti nakon odličnog udarca 27-godišnjeg Ukrajinca Dmitra Lope koji s udaljenosti od 16 metara neobranjivo pogađa suprotne rašlje nemoćnog vratara Markovića. Konačan rezultat postavio je branić Grgić koji je preciznim prizemnim udarcem po drugi put pogodio mrežu gostiju u 78. minuti.

Slaven Belupo s 20 bodova drži sedmo mjesto na tablici.