SUDAC PONIŠTIO SUAREZOVU MAJSTORIJU: / Velika krađa na Camp Nou, navijači ogorčeni! 'Suci u Španjolskoj su sramota'

Urugvajski napadač Luis Suarez pokazao je dijelić svoje ekstra kvalitete.

17.12.2017.
21:58
Screenshot

Luis Suarez zabio je sjajan pogodak u nedjelju navečer za svoju Barcelonu protiv Deportiva iz La Corune, koja je na kraju i uvjerljivo slavila 4-0.

Golove su za Barcu postigli Luis Suarez (29, 47), Paulinho (41, 75), ali je utakmica protekla u znaku promašaja Lea Messija i poništene rabone Suareza.

Messi je pogodio dvije vratnice, jednu gredu, imao je još tri čiste prilike, a u 69. minuti mu je vratar Ruben Ramirez obranio i penal.

Vratnicu su zastresli i Suarez i Jordi Alba.

Urugvajski napadač razveselio je domaće navijače katalonskog giganta u 45. minuti za 1-0. Ali samo na kratko. Poništen mu je regularni gol, tako da je momčad iz La Corune glatko mogla izgubiti is dvocifrenim rezultatom.

Suarez je zabio rabonom, vratar Ruben izbacio je loptu, sudac nije vidio da je lopta prešla zamišljenu liniju. Suarez može žaliti za rabonom, ne i za golom. Jer, već na svojem golgeterskom kontu imao je pogodak iz 29. minute za 1-0.

Paulinho je u 41. zabio za 2-0. S tom prednošću Barcelona je bila otišla na odmor. Ivan Rakitić zaigrao je od prve minute za Barcelonu uz Iniestu i Paulinha u veznom redu. Na poziciji zadnjeg veznog.

Na društvenim mrežama potegla se zanimljiva rasprava, fanovi uglavnom tvrde da je rabona trebala biti priznata.

"Suci u Španjolskoj su sramota", napisao je jedan ogorčeni navijač na Twitteru.

Paulinho je odigrao sjajnu utakmicu, zabio je dva gola.

Nogometaši Villareala slavili su u 16. kolu Primere na gostovanju kod Celte s 1-0, dok su u odličnoj utakmici Las Palmas i Espanyol igrali 2-2.

Pogotkom Fornalsa Villareal je uzeo puni plijen iz Viga, pa je "žuta podmornica" skočila na šesto mjesto.

U Las Palmasu se odigrala prava drama jer je Espanyol vodio pogocima Gerarda sve do 80. minute kada Remy smanjuje na 1-2, a u 88. minuti Calleri izjednačava na 2-2.

To nije bio kraj uzbuđenjima jer je Las Palmas mogao i do potpunog preokreta, ali je u petoj minuti sudačkog dodatka Viera promašio penal.

Barcelona vodi s 42 bodova, drugi je Atletico s 36, a treća Valencia s 34 boda. Real Madrid ima 31 bod i utakmicu manje, a u sljedećem kolu je na programu El Clasico jer Barca dolazi na Bernabeu. Deportivo je na rubu opasne zone, 17. je s 15 bodova.