SJAJAN DOSEG ZINEDINEA ZIDANEA: / Real Madrid i bez Ronalda i Balea izjednačio rekord Barcelone!

Nogometaši Real Madrida u četvrtom su kolu španjolskog prvenstva kao gosti svladali Espanyol s 2-0 i zadržali savršeni ovosezonski učinak.

18.9.2016.
23:14
AFP, PAU BARRENA

Kraljevskom klubu je ovo bila 16. uzastopna pobjeda u ligi, što je novi klupski rekord, ali i izjednačenja španjolskog rekord koji je u sezoni 2010/11 postavila Barcelona pod vodstvom Pepa Guardiole. Pobijedi li u srijedu kod kuće Villarreal Zinedine Zidane će biti samostalni rekorder.

James načeo domaće

Gostovanje u Barceloni zbog zdravstvenih su problema propustili Cristiano Ronaldo i Gareth Bale, ali Real je i bez najvećih zvijezda uspio doći do pobjede. Obranu domaćih slomio je u 45. minuti kada je pogodio James Rodriguez, a konačnih je 2-0 u 71. minuti postavio Karim Benzema.

Naš Luka Modrić odigrao je cijelu utakmicu za goste, dok Mateo Kovačić nije ulazio u igru.

Real vodi na ljestvici s maksimalnih 12 bodova, ispred Barcelone i Las Palmasa koji imaju po devet.