SHAKESPEARE UNIŠTIO KLOPPA: / Leicester procvjetao nakon odlaska Ranierija i razvalio Liverpool!

27.2.2017.
23:12
AFP, JORGE GUERRERO

Leicester je poveo u 28. minuti preko Vardyja, da bi na 2-0 povisio Drinkwater sjajnim udarcem s 25 metara u 39. minuti. Vardy je svojim drugim golom u 60. minuti odveo Lisice na tri gola prednosti da bi Coutinho u 68. uspio tek ublažiti poraz Redsa. Hrvatski reprezentativni stoper Dejan Lovren nije konkurirao za nastup u momčadi Liverpoola zbog ozljede.

NEZAUSTAVLJIVI ENGLEZ TRPA KAO LUD: /

Spursi s lakoćom razbili Stoke i pomogli Biliću

Redsi na jednoj pobjedi u sedam utakmica

Bila je ovo prva utakmica Leicestera nakon smjene Claudija Ranierija koji ga jeprošle sezone senzacionalno odveo do naslova. U posljednjih šest utakmica u Premier ligi Leicester je osvojio samo bod i nije uspio zabiti nijedan gol. Protiv Liverpoola je postigao tri u samo 60 minuta.

S druge strane, Liverpool ima samo jednu pobjedu u posljednjih sedam utakmica u Premier ligi. Ove je sezone poražen pet puta i to isključivo od klubova iz donje polovice ljestvice (Leicester, Hull, Swansea, Bournemouth, Burnley).

Leicester je sada 15. na ljestvici s 24 boda, koliko ima i 16. Swansea City, dva manje imaju Middlesbrough i Crystal Palace koji se nalazi u zoni ispadanja. Liverpool je ostao peti s 49 bodova, jednim manje od četvrtog Arsenala, a jednim više od šestog Manchester Uniteda koji imaju po utakmicu manje.