SENZACIJA NA SAN SIRU: / Inter i Brozović potopljeni pred vlastitim navijačima u Milanu

Nogometaši Hapoela Beer Sheve priredili su senzaciju u prvom kolu skupine K Europske lige. Izraelci su na slavnom San Siru matirali domaći Inter s 2-0.

15.9.2016.
23:25
AFP, GIUSEPPE CACACE

Slaba forma Interovih nogometaša na startu sezone došla je do izražaja i u Europskoj ligi. Frank de Boer nije mogao računati na ozlijeđenog Ivana Perišića, još je nekolicinu zvijezda ostavio na klupi, ali i takvi Nerazzurri su bili ogromni favoriti protiv Hapoela.

ŠOKOVI NA STARTU EUROPSKE LIGE: /

Unitedu se ovo nikad nije dogodilo, čudesan preokret Zenita

Fiorentini bod u Grčkoj

No, u drugom su poluvremenu Izraelci šokirali domaćina: najprije je u 54. minuti iz blizine loptu u mrežu smjestio Miguel Vitor, da bi u 69. minuti Maor Buzaglo fantastično pogodio iz slobodnog udarca.

Zanimljivo je da je Inter u sve četiri ovosezonske službene utakmice prvi primio gol, a na koncu je samo jednom uspio pobijediti. Naš Marcelo Brozović odigrao je protiv Hapoela prvih 45 minuta, a na poluvremenu ga je zamijenio Ever Banega.

PAOK i Fiorentina su u skupini J odigrali neodlučeno 0-0. Za domaće je cijelu utakmicu odigrao naš Marin Leovac, baš kao i Milan Badelj i Nikola Kalinić za goste. Šahtar je kao gost u skupini H slavio protiv turskog Konyaspora s 1-0, a jedini je strijelac u 76. minuti bio Facundo Ferreyra. Upravo je umjesto njega u 90. minuti ušao naš Eduardo, dok Darija Srne nije bilo u kadru za ovu utakmicu.