RIJEČANI PROTUTNJALI ZAGREBOM: / Nezaustavljive Kekove trupe sve riješile u prvih 45 minuta

U prvoj utakmici četvrtfinala Hrvatskog kupa nogometaši Rijeke su na stadionu u Kranjčevićevoj pobijedili Lokomotivu s 3-1 i lakoćom prošli među četiri najbolje momčadi ovoga natjecanja.

29.11.2016.
17:59
Dalibor Urukalovic/PIXSELL

Nogometaši Matježa Keka gotovo sav posao su obavili u prvom poluvremenu, pa su u nastavku mirno održavali prednost. U 21. minuti Rijeka je dugo kružila oko gola Lokomotive, a lopta je na koncu došla do Maleša koji je opalio s 18 metara i matirao domaćeg vratara Zagorca.

'OSTAVITE SMRADA JEDNOG NA MIRU': /

Rijeka definitivno bez najboljeg igrača protiv Dinama

U srijedu preostale utakmice

U 38. minuti Ristovski se po desnoj strani sjurio u kazneni prostor i pospremio loptu u rašlje za prvi pogodak u dresu Rijeke! Tri minute kasnije Zagorac je u kaznenom prostoru srušio Mateija, a Gorgon je bio precizan s bijele točke za 3-0.

Lokomotiva je ublažila poraz u 79. minuti kada je Cekici je potegnuo s 18 metara, a Maleš promijenio putanju lopte koja je prevarila Prskala.

Vodeća momčad hrvatskog prvenstva tako se prva plasirala u polufinale Kupa, a u srijedu ćemo doznati tko će joj se pridružiti. Parovi su Inter - Dinamo, Osijek - Slaven Belupo i Split - Hajduk.