PSG RAZVALJUJE I KAD NEYMARU NE IDE: / Na krilima Cavanija do produljenja briljantnog niza

Nogometaši PSG-a i dalje nižu pobjede na startu nove sezone Le Championnata.

25.8.2017.
23:00

U susretu četvrtog kola PSG je na Parku prinčeva porazio St. Etienne s 3-0, upisavši i četvrtu pobjedu, dok su gosti doživjeli prvi poraz nakon tri startne pobjede. PSG-u je ovo bila 26. uzastopna domaća utakmica u ligi u kojoj nije poražen.

Cavani pet golova u tri kola

Golove za pariški sastav zabili su Edison Cavani iz kaznenog udarca u 20. minuti i u 89. minuti na asistenciju Thomasa Meuniera, te Thiago Motta u 51. minuti.

Sjajni Urugvajac je tako u prva tri kola zabio već pet golova. Brazilac Neymar u ovom susretu se nije upisao među strijelce i ostao je na tri gola u prva dva nastupa.

PSG vodi na ljestvici s 12 bodova i 14-2 razlikom pogodaka. Drugi je Monaco s devet bodova i utakmicom manje. Aktualni prvak će u nedjelju na svom travnjaku u derbiju kola ugostiti Marseille.