PRVIJENAC ZA SLAVNI KLUB: / Pogledajte premijerni gol Nike Kranjčara u dresu Rangersa

Bivši hrvatski nogometni reprezentativac Niko Kranjčar postigao je premijerni pogodak u dresu svoga novog kluba, škotskog Rangersa.

25.7.2016.
22:55
Screenshot

Klub s Ibroxa je u 3. kolu grupne faze domaćeg Liga kupa svladao Stranraer s 3-0, a Kranjčar je zabio posljednji pogodak svoje momčadi u 53. minuti. Naš je nogometaš dočekao odbijenu loptu na 17, 18 metara i snažnim je udarcem smjestio u mrežu gostiju.

Strijelac prva dva pogotka za Rangers bio je Martyn Waghorn, najprije u petoj minuti iz jedanaesterca, a potom i u šesnaestoj. Kranjčar je, pak, odigrao cijelu utakmicu za domaću momčad.

Kranjčar je početkom ovog mjeseca postao član slavnog škotskog kluba nakon kratke epizode u New York Cosmosu. Ranije je igrao za Dinamo Zagreb, Hajduk, Portsmouth, Tottenham, Dinamo Kijev i QPR. Za hrvatsku je reprezentaciju skupio 81 nastup i postigao 15 pogodaka.